Advertisement
Advertisement

Jeremy Renner sugeruje powrót Hawkeye’a w Avengers 4!

Odtwórca roli Hawkeye’a Jeremy Renner udostępnił na Instagramie zdjęcie, które wskazuje na powrót bohatera w czwartej dosłonie serii Avengers.

Trwaja właśnie dokrętki do filmu Avengers 4. Tymczasem Jeremy Renner postanowił pochwalić się nową fryzurą oraz powrotem do roli Hawkeye’a w nadchodzącej produkcji Marvela. Nie ujawniono co prawda szczegółów dotyczących losów Clinta Bartona, ale spekuluje się, że przyjmie on tożsamość Ronina po tym, jak jego bliscy zginęli w wynku działań Thanosa w Wojnie bez granic.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Circling the wagons with my good friends @marvel @avengers #letsstretchbitches #hawkeye

Post udostępniony przez Jeremy Renner (@renner4real)

Zobacz również: Avengers 4 – Wakanda będzie miała większe znaczenie po dokrętkach?

Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic, czyli reżyserzy Joe i Anthony Russo oraz scenarzyści Christopher Markus i Stephen McFeely. Data polskiej premiery opartej na komiksach Marvela superprodukcji jest zapowiedziana na 25 kwietnia 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Heroic Hollywood

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?