Advertisement
Advertisement

Johnny Depp bada okoliczności śmierci Tupaca. Pierwszy zwiastun filmu City of Lies

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun filmu pt. City of Lies. Produkcja opowiada o Rusellu Poole, detektywie z Los Angeles, który w latach 1996 – 1997 prowadził śledztwo w sprawie morderstwa Notoriusa B.I.G i Tupaca Shakura. W roli głównej zobaczymy Johnny’ego Deppa. Na ekranie partnerować mu będzie laureat Oscara, Forest Whitaker (Ostatni Król Szkocji), wcielając się w dziennikarza, który sprzymierza się z detektywem, aby wspólnymi siłami spróbować odkryć tajemnicę zabójstwa słynnych muzyków. Trailer znajdziecie poniżej.

Reżyserem filmu jest Brad Furman (Prawnik z Licolna, The Infiltrator). Scenariusz przygotował Christian Contreras na podstawie książki pt. LAbyrinth: A Detective Investigates the Murders of Tupac Shakur and Notorious B.I.G., the Implication of Death Row Records’ Suge Knight, and the Origins of the Los Angeles Police Scandal.

Russell Poole to kilkukrotnie odznaczony detektyw, który spędził miesiące badając sprawę morderstwa najsłynniejszych amerykańskich raperów tamtego okresu. Russell twierdził, że w morderstwo byli zaangażowani skorumpowani policjanci, powiązani z Death Row Records i gangiem ulicznym Bloods.

Produkcja zadebiutuje w kinach 7 września.

Źródło: hollywoodreporter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?