Jonah Hill i Joaquin Phoenix stworzą film dokumentalny

Jonah Hill poinformował o rozpoczęciu prac nad swoim drugim filmem. Tym razem wyreżyseruje film dokumentalny o terapii. Obraz powstaje dla Netflixa, zaś współproducentem zostanie Joaquin Phoenix.

Jonah Hill o nowym projekcie poinformował na swoim instagramie. Reżyser i aktor tak opisuje swoje działo:

Głównymi bohaterami mojego filmu są doktor Phil Stutz i ogólnie terapia. Chciałem nakręcić film, który przedstawi terapię w sposób, który nie będzie ani obciachowy ani tandetny. Dawniej jak słyszałem o terapii to tylko przewracałem oczami, chciałbym tego uniknąć w swoim projekcie.

Zobacz również: Kierownik Marvela o możliwości powrotu Tony’ego Starka!

Scenarzysta Najlepszych lat chciałby aby jego projekt był nie tylko kolejnym filmem dokumentalnym, ale także zbiorem technik dla najbardziej potrzebujących:

Dziekuję Philowi za możliwość wyreżyserowania dobrego filmu, który spopularyzuje dostęp do terapii. Jeśli nie stać Cię na wizyty u specjalistów, lub terapia jest stygmatyzowana w Twojej rodzinie lub środowisku, to możesz za pośrednictwem tego filmu dowiedzieć się jak radzić sobie z lękami, depresją, żalem itp. Poznane techniki będziesz mógł stosować by sobie pomóc w własnej, bezpiecznej przestrzeni.

Jonah Hill

Źródło: https://www.instagram.com/p/CHjBfo4FCsr/

Reżyser zapowiedział, że jednym z współproducentów będzie Joaquin Phoenix. Aktor występował w takich filmach jak Gladiator czy Joker. Artyści pracowali razem przy filmie Bez obaw, daleko nie zajdzie opowiadający historię rysownika Johna Callahana. Samego Jonaha Hilla możemy kojarzyć z ról w filmach takich jak 21 Jump Street czy Wilk z Wall Street. Pierwszym wyreżyserowanym przez Hilla filmem były Najlepsze lata z 2018 roku.

Na razie nie znamy tytułu ani daty premiery nowego obrazu Jonaha Hilla. Film pojawi się na platformie Netflix.

 

 


Źródło: collider.com / ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu Bez obaw, daleko nie zajdzie

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?