Josh Brolin o motion capture i inspiracji Benedictem Cumberbatchem

Chociaż charyzmy i talentu aktorskiego nikt nie odmówi Joshowi Brolinowi, tak żeby stworzyć z niego pełnoprawnego Thanosa, trzeba było mu pomóc efektami specjalnymi. I właśnie o tym aktor wypowiedział się dla radia SiriusXM.

Josh Brolin jako Thanos pojawił się pierwszy raz w Strażnikach Galaktyki, ale Tytana przez chwilę mogliśmy zobaczyć w scenie po napisach w Avengers. Jednak w pełnej okazałości zobaczyliśmy go dopiero w Avengers: Wojna bez granic. Tak o decyzji zostania Thanosem oraz inspiracji Benedictem Cumberbatchem wypowiadał się aktor:

Zobaczyłem, jak robił to Benedict Cumberbatch w Hobbicie. Wszedłem na YouTube i tam oglądałem filmiki z nim, zanim zdecydowałem, czy chcę to zrobić. Miał na sobie ten strój do motion capture i był w tym olbrzymim pomieszczeniu, gdzie wił się po podłodze i wystawiał język. To było znakomite. Wtedy pomyślałem „w porządku, to jest coś, nie jakieś bzdury”. Musisz się wczuć, być przekonanym do tego i odrzucić wszelkie zakłopotanie. Wtedy się na to zdecydowałem.

Poniżej dwa wideo, w których widać, jak w stroju do motion capture prezentował się Brolin

Zobacz również: Fox porozumiał się z Disneyem w sprawie ich nowej oferty!

Josh Brolin wróci w roli Tytana w filmie Avengers 4, który zobaczymy w przyszłym roku. Fani aktora mogą obejrzeć go jeszcze w niektórych kinach w Deadpoolu 2, w którym wciela się w Cable’a oraz Sicario 2: Soldado, który wejdzie na ekrany polskich kin 20. lipca.

Źródło: heroichollywood.com / Ilustracja wprowadzenia: comicbookmovie.com

Stały współpracownik

Boks, filmy, futbol. To moje trzy pasje. A Marlon Brando, Tom Hardy i Christian Bale to moja trójca święta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?