Advertisement
Advertisement

Jude Law szkoli Kapitan Marvel w nowym materiale promującym film o superbohaterce!

W sieci zadebiutował kolejny materiał promujący film Kapitan Marvel, w którym Jude Law szkoli tytułową superbohaterkę.

Już od jakiegoś czasu wiemy, że Jude Law nie wcieli się, jak początkowo podejrzewano, w postać Mar-Vella. Zagra on postać o imieniu Yon-Rogg, który ma być mentorem bohaterki granej przez Brie Larson. W poniższym materiale promującym Kapitan Marvel (pierwsze 30 sekund) obie ze wspomnianych postaci trenują ze sobą ukazując łączącą ich relację.

Zobacz również: Kapitan Marvel porównywana z innymi członkami Avengers na specjalnym wideo

Akcja filmu Kapitan Marvel została osadzona w 1995 roku i przedstawia losy kobiety o imieniu Carol Danvers. Bohaterka jest byłym pilotem amerykańskich myśliwców, która następnie stała jedną z najsilniejszych w całej galaktyce superbohaterek. Kobieta dołączyła między innymi do Starforce, czyli elitarnego zespołu wojskowego Kree, zanim powróciła do domu z głową pełną pytań odnośnie jej przeszłości oraz tożsamości. Niestety bohaterka nie ma czasu należycie zastanowić się nad dręczącymi ją kwestiami, Ziemia bowiem wplątuje się w konflikt międzygalaktyczny, toczony pomiędzy dwoma, obcymi światami.

Najważniejsi członkowie obsady: Brie Larson – Carol Danvers / Kapitan Marvel; Samuel L. Jackson – Nick Fury; Ben Mendelsohn – Talos; Jude Law – Yon-Rogg; Gemma Chan – Minn-Erva; Lee Pace – Ronan, Clark Gregg – Coulson i Djimon Hounsou – Korath.

Kapitan Marvel znajdzie też chwilę na odwiedzenie polskich kin, co nastąpi już 8 marca 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiał prasowy

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?