Jurassic World: Dominion – prace zakończone. Mamy zdjęcia zza kulis!

Jurassic World: Dominion oficjalnie kończy zdjęcia do nowej produkcji. Kilkanaście godzin temu media otrzymały świeże fotografie zza kulis jednego z najbardziej kultowych filmów o prehistorycznych stworzeniach. Według reżysera to była burzliwa sesja, która w końcu zakończyła się sukcesem.

Ostatecznie zdjęcia do Jurassic World: Dominion zakończyły się dopiero teraz, w drugim tygodniu listopada. Minęło dokładnie osiemnaście miesięcy od momentu rozpoczęcia prac na planie. Ta ostatnia część przełomowej serii Parku Jurajskiego pod skrzydłami Universal została najbardziej dotknięta przez pandemię. Nawet jeśli wznowienie kręcenia na początku tego roku uważano za bezpieczne, protokoły wymagały od obsady i załogi izolowania się przez kilka miesięcy po zrobieniu prawie 40 tysięcy testów na COVID-19.

Reżyser Colin Trevorrow wypowiedział się o kręceniu w czasach pandemii:

Jest wiele emocji. Nie jestem pewien, czy potrafię to wyrazić słowami. To było niezwykłe. Nasza ekipa i obsada była naprawdę odporna na wirusa. Nasi producenci pracowali przez całą dobę, aby zdjęcia były jak najlepsze. Naprawdę było to bardzo inspirujące.

Jurassic World: Dominion

Fot: Instagram | @universalpictures

Zobacz także: „Musimy wynajdować na nowo swoje tradycje” – wywiad z Tobiaszem Piątkowskim i Markiem Oleksickim, twórcami komiksu „Bradl”

Jurassic World: Dominion

Fot: Instagram | @universalpictures

Trevorrow zdradza nam również, że w finałowej scenie pojawią się aktorzy tacy jak: Sam Neil, Laura Dern, Chris Pratt, Jeff Goldblum i wiele innych wraz z nowymi postaciami.

Obsada i data premiery

Wprawdzie zdjęcia do Jurassic World: Dominion zostały skończone, ale jeszcze długa droga przed producentem. Film o prehistorycznych stworzeniach miał ukazać się na wielkich ekranach 11 lipca 2021 roku. Po przesunięciu data premiery Jurassic World: Dominion to 10 czerwca 2022 roku.


Źródło: www.comicbookmovie.com, Instagram / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?