Justin Timberlake zagra w dramacie Fishera Stevensa, Palmer

Produkcja filmu Palmer rozpocznie się jeszcze tej jesieni. Główną rolę w nowym filmie Fishera Stevensa zagra Justin Timberlake.

Fisher Stevens to aktor znany z wielu filmów, między innymi kultowego Krótkiego spięcia. Artysta zajmuje się jednak również reżyserią. Ostatnio skupiał się na kinie dokumentalnym tworząc filmy takie jak dobrze przyjęty Czy czeka nas koniec lub And we go green. Teraz powraca do produkcji fabularnych filmem Palmer.

Dramat ukaże nam losy Eddiego Palmera, niegdyś świetnego zawodnika futbolu amerykańskiego. Jego kariera przerwana zostaje jednak pobytem w więzieniu. Po odbyciu kary, sportowiec wraca do swojego rodzinnego miasteczka i stara się od nowa ułożyć swoje życie. Problemy z przeszłości dają o sobie znać, a dodatkowo Eddie staje przed zadaniem opieki nad chłopcem porzuconym przez matkę.

Fot. kadr z filmu Czy czeka nas koniec

Zobacz również: Pewnego razu…w Hollywood jako miniserial – Brad Pitt potwierdza plany Tarantino!

Za scenariusz Palmer odpowiada Cheryl Guerriero. Produkcją filmu zajmie się SK Global i Charles B. Wessler, który współprodukował Green Book. Z wypowiedzi włodarzy SK Global wynika, że nadchodzący film ma być jednym z przedstawicieli nurtu feel-good movie.

Justin i Fisher wprowadzają dobre spojrzenie na tę emocjonalną historię. Jest to jednocześnie aktualna, pełna nadziei i zabawna opowieść o sile ludzkiej dobroci.

Produkcja filmu rozpocznie się tej jesieni. Nie wiadomo jednak kiedy planowana jest premiera.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Michael Loccisano

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?