Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – Tom Holland ujawnia swoją reakcję na rolę w filmie!

Tom Holland, podzielił się swoją reakcją na obsadzenie go w roli Spider-Mana, jednocześnie przyznał, że był pewny zwolnienia go przez Marvel Studios po tym filmie!

Holland wypowiedział się na temat obsady w filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, zepsutym komputerze i myślach, że zostanie zwolniony z roli Spider-Mana!

Pamiętam, że przeglądałem telefon i sprawdzałem Instagram. Marvel opublikował zdjęcie Spider-Mana z kreskówki. A oni powiedzieli: Wejdź na naszą stronę internetową, aby dowiedzieć się, kto jest następnym Spider-Manem. W tym momencie wydawało mi się, że nie dostałem tego, ponieważ nikt do mnie nie dzwonił. Więc pomyślałem: ‚OK, tak, po prostu pójdę sprawdzić. Więc dostałem swój komputer, a mój pies siedział obok mnie. Piszę w Marvel. Wciąż mam zapisany artykuł na komputerze. Zrobiłem to i powiedział: Chcielibyśmy przedstawić naszego nowego Spider-Mana , Tom Holland. Zepsułem komputer, bo lubię podnieść go w powietrze. Spadł z łóżka. Mój pies oszalał. Zbiegłem na dół, mówiłem rodzinie, że go dostałem. Mam to. Dostałem rolę. Od momentu kręcenia filmu Wojna bohaterów do Spider-Man: Homecoming byłem przekonany, że mnie zwolnią. Nie wiem dlaczego. Wojna bohaterów jeszcze się nie ukazała i po prostu nic od nikogo nie słyszałem. Naprawdę nie potrafię tego wyjaśnić. To było okropne, ale tak się nie stało – oczywiście. To było szalone, stary. Kocham każdą minutę tego. 

Zobacz również: Superman & Lois z 90-minutową premierą na CW oraz opóźniona premiera The Flash.

Dzielna drużyna Avengers pod wodzą Kapitana Ameryki (Chris Evans) i Czarnej Wdowy (Scarlett Johansson) wyrusza do Nigerii. Ich celem jest powstrzymanie niebezpiecznego kryminalisty Brocka Rumlowa (Frank Grillo). Mężczyzna razem ze swoimi współpracownikami atakuje laboratorium chemiczne w Lagos. Celem złoczyńców jest zdobycie groźnego wirusa. Avengersom udaje się udaremnić niecny plan. W efekcie ich akcji dochodzi jednak do poważnych zniszczeń i strat w cywilach. Zaniepokojone władze postanawiają wprowadzić ustawę, która umożliwi kontrolę działań superbohaterów. Rządowy projekt budzi obawy niektórych członków Avengers. Na tym tle dochodzi do rozłamu w grupie.Widowiskowe kino akcji, inspirowane komiksem wydawnictwa Marvel i będące bezpośrednią kontynuacją kinowego hitu Avengers: Czas Ultrona.


Źródło: Comicbook / Ilustracja wprowadzenia: MCU

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?