Karl Urban zainteresowany rolą w filmie o Deadpoolu!

Podczas konwentu Fan Days Dallas 2018, Karl Urban (Thor: Ragnarok) – będący gościem na tym wydarzeniu – został zapytany o to,  czy byłby chętny dołączyć do obsady filmu o Deadpoolu.

Redaktorzy portalu ComicBook.com, zaskoczyli aktora pytaniem o to, jak zareagowałby na wieść o propozycji wystąpienia w filmie o Deadpoolu. Urban przypomniał natomiast o tym, że grał bohater komiksowego w produkcji z kategorią wiekową R, nim pojawił się film o najemniku w czerwonym kostiumie:

Tak, zdecydowanie, chciałbym dołączyć do filmie o Deadpoolu. Widziałem, że Julian Dennison (pochodzący z Nowej Zelandii, tak jak Urban – przyp. autora) wystąpił w drugiej odsłonie. Uwielbiam Deadpoola i jestem przekonany, że kiedy po raz pierwszy go oglądałem dostrzegłem pewne podobieństwo, zwłaszcza w sekwencji otwierającej. Przypomina trochę Dredda. Myślę, że czerpali oni z tego obrazu inspiracje oraz sposób kręcenia. Wybaczcie, ale zdecydowanie wyprzedził on swoje czasy, jeśli chodzi o filmy oparte na komiksach i posiadające kategorię wiekową R. Deadpool był fantastyczny, a Ryan Reynolds był bestią. Wykonał świetną robotę.

Zobacz również: Deadpool 2 – oto Juggernaut w wersji Tima Millera!

Ryan Reynolds w sequelu ponownie wcielił się w tytułowego bohatera, podczas gdy Zazie Beetz sportretowała znaną z kart komiksów Domino, a Josh Brolin po raz pierwszy wystąpił jako Cable, czyli podróżujący w czasie syna znanego z serii X-Men – Cyclopsa. W obsadzie filmu znajdują się także Shioli Kutsuna i Julian Dennison.

Po przeżyciu niemal śmiertelnego ataku, oszpecony kucharz z kafeterii (Wade Wilson) stara się spełnić swoje marzenie o zostaniu najgorętszym barmanem Mayberry, jednocześnie ucząc się radzenia sobie z utraconym poczuciem smaku. Szukając sposobu na odzyskanie pikanterii we własnym życiu, a także kondensatora strumienia, bohater musi pojedynkować się ninjami, yakuzą i grupą seksualnie agresywnych antagonistów. Zatem Wade podróżuje po całym świecie, a po drodze odkrywa znaczenie rodziny, przyjaźni i smaku.

Warto tutaj dodać, że w kontynuacji widowiska znalazły się znane z pierwowzoru postacie. Są nimi: Leslie Uggams – Blind Al, Morena Baccarin – Vanessa, Brianna Hildebrand – Negasonic Teenage Warhead i Stefan Kapicic – głos Colossusa.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?