Kevin Hart w nowej komedii superbohaterskiej

Kevin Hart razem z STX Entertainment wyprodukuje oraz zagra główną postać w filmie Night Wolf. Będzie to komedia superbohaterska, do której scenariusz napiszą Dan Hernandez i Benji Samit odpowiedzialni za Detektywa Pikachu.

To kolejna współpraca Harta z wytwórnią STX. Wcześniej razem zajęli się filmem Spragnieni Życia, który był amerykańskim remake’em francuskiego komediodramatu Nietykalni. Tym razem również kooperują przy komedii, lecz wzbogaconej o superbohaterszczyznę. Produkcja opowie o mężczyźnie granym przez Kevina Harta, który spotyka po raz pierwszy swojego przyszłego teścia i dowiaduje się, że ten jest herosem  znanym powszechnie jako Night Wolf.

Fot. kadr z filmu Jumanji

Zobacz również: Fatherhood – Kevin Hart w adaptacji poruszającej powieści o stracie i miłości!

Jak mówi prezes STX, Adam Fogelson , gdy tylko zdobyli prawa do produkcji zgłosili się do Kevina. Uznali, że komediowy talent Harta będzie idealnie pasował do fabuły jaką chcą opowiedzieć. Sam aktor również bardzo entuzjastycznie wypowiada się na temat projektu.

Od razu zakochałem się w tej historii o zwykłym gościu, który spotyka swojego teścia po raz pierwszy w życiu i od razu przez przypadek dowiaduje się, że ten jest sekretnie superbohaterem.

Na razie nieznana jest jednak przybliżona data premiery. Najbliższym filmem w jakim możemy zobaczyć Harta jest sequel filmu przygodowego Jumanji.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: Fot. Daniel Zuchnik

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?