Knives Out pojawi się na Festiwalu Filmowym w Londynie

Knives Out został dodany do listy produkcji, które zostaną przedstawione na festiwalu w Londynie. Najnowszy film Riana Johnsona to kryminał w stylu powieści Agathy Christie.

Pośród wyczekiwanych premier takich jak chociażby Irlandczyk Martina Scorsese pojawi się również Knives Out. Najnowsze dzieło reżysera Ostatniego Jedi to kryminał w stylu powieści Agathy Christie. Przedstawi dochodzenie prowadzone przez Benoita Blanca, granego przez Daniela Craiga. Musi on rozwiązać sprawę zabójstwa pisarza Harlana Thrombeya, którego znaleziono martwego tuż po jego 85 urodzinach. W zamkniętej rezydencji przeprowadzi śledztwo i dowie się kto z całej ekscentrycznej rodziny dokonał zbrodni.

Sam Rian Johnson jest bardzo zadowolony z obecności jego filmu w Londynie, ponieważ to miejsce ważne dla kryminału jako gatunku.

Jestem podekscytowany prezentowaniem Knives Out podczas Festiwalu Filmowego w Londynie. Film jest próbą uchwycenia zakręconej rozrywki jaka kryje się w kryminałach Agathy Christie. Jest więc ogromną przyjemnością pokazać go w kraju, który jest odpowiedzialny za złotą erę całego gatunku.

Zobacz również: Animowany Elvis Presley jako szpieg – Netflix zapowiada nowy serial komediowy!

W filmie oprócz Craiga występuje cała plejada gwiazd. Pojawiają się między innymi Chris Evans, Ana de Armas, Michael Shannon i Katherine Langford. Premierę kinową zaplanowano na 27 listopada.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Knives Out

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?