Advertisement
Advertisement

Korg powróci w Thor: Love and Thunder

Wszyscy fani skalnego przyjaciela Thora mogą spać spokojnie. Korg powróci w glorii i chwale w Love and Thunder.

Jak pewnie wielu już wie, Taika Waititi nie tylko reżyserował Thor: Ragnarok, ale też w nim występował. To właśnie on wcielił się w lekko kruszącego się Korga. Na szczęście jego charyzmatyczna postać będzie miała okazję pojawić się również w Love and Thunder. Waititi wystąpi przed kamerą razem z Chrisem Hemsworthem i Natalie Portman. Nie wiadomo jak wielką rolę Korg będzie pełnił w fabule filmu. Wcześniej pojawił się również w Avengers: Koniec gry. Tam, jego pojawienie się na ekranie było jednak tylko chwilowe. Nie przeszkodziło mu to jednak w kradzieży całej sceny dla siebie.

Fot. kadr z filmu Avengers: Koniec gry

Zobacz również: Thor: Love and Thunder może przedstawić wątek choroby Jane Foster

Thor: Love and Thunder to czwarta część cyklu o nordyckim bogu. Tym razem jednak moce bóstwa piorunów posiądzie Jane Foster. Jest to nawiązanie do serii komiksów spod znaku Thor: Gromowładna. Nie wiadomo jednak czy film poruszy wszystkie wątki oryginału, w tym bardzo ważny motyw choroby Jane. Za kamerą w roli reżysera ponownie stanie Taika Waititi, a w filmie wystąpią Natalie Portman, Chris Hemsworth i Tessa Thompson. Premierę wyznaczono na 5 listopada 2021 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Thor: Ragnarok

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?