Król Lew – Zazu na nowym materiale z filmu

USA Today udostępniło zdjęcie prezentujące Zazu z Króla Lwa, któremu głos podkłada komik i komentator polityczny John Oliver.

Na zdjęciu, które pojawiło się w sieci widać młodego Simbę (głos JD McCrary’ego), który rozmawia z Zazu (John Oliver). W animacji z 1994 roku ptasi bohater był królewskim doradcą Mufasy, a także jego syna.

Simba i Zazu w Królu Lwie

Zobacz również: Król Lew – nowy zwiastun filmu Disneya!

Simba to młody następcą tronu, którego ojcem jest król Mufasa. Nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się jednak z jego narodzin. Następcą Mufasy miał być jego brat – Skaza, który nie odpuści dopóki nie zdobędzie należnej mu władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany. Pozostaje jednak wierny naukom swojego ojca, Mufasy, biorąc do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

Premiera zaplanowana jest na 19 lipca 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Disneya

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?