Laurence Fishburne i Ian McShane na zdjęciu promującym film John Wick 3

Na oficjalnym koncie twitterowym poświęconym filmowi John Wick 3: Parabellum pojawiło się zdjęcie, na którym widać Bowery’ego Kinga (Laurence Fishburne) i Winstona (Ian McShane) wraz z podpisem: „Starzy przyjaciele. Nowi wrogowie”.

Reżyserami filmu John Wick 3: Parabellum będzie Chad Stahelski, który wraz z Derekiem Kolstadem napisze również scenariusz do obrazu. Premiera produkcji została zaplanowana na 17 maja 2019 roku. Wiele wskazuje na to, że Bowery i Winston, ukazani na poniższym zdjęciu, znajdują się w pobliżu Continental Hotel.

Uniwersum Johna Wicka ma zostać poszerzone o serię telewizyjną realizowaną dla STARZ, a zatytułowaną The Continental. Jej producentem wykonawczym będzie Chris Collins (Synowie Anarchii, Prawo ulicy). Ponadto pojawi się także spin-off pt. Ballerina, również rozgrywający się w tym samym świecie.

Zobacz również: Podtytuł filmu John Wick 3 ujawniony!

John Wick (Keanu Reeves) jest ścigany z dwóch powodów… za jego głowę została wyznaczona nagroda – otwarty kontrakt o wartości 14 milionów dolarów – oraz złamał on główną zasadę: odebranie życia na terenie Hotelu Continental. Ofiarą był członek stworzyszenia High Table, które w konsekwencji wyznaczyło wspomnianą nagrodę. John powinien już zostać zgładzony, lecz Winston, manager Hotelu Continental, odwlekł o godzinę „ekskomunikowanie” go – oznaczające cofnięcie członkostwa, możliwości korzystania ze specjalnych usług i odcięcie od innych członków. John korzysta z sektora usług, aby przeżyć i wywalczyć sobie drogę przez Nowy Jork.

W filmie John Wick 3 oprócz Keanu Reevesa wystąpią również: Halle Berry, Angelica Huston, Asia Kate Dillon, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Tiger Hu Chen, Ian McShane, Common, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Ruby Rose, Hiroyuki Sanada.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Summit Entertainment

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?