Advertisement
Advertisement

Legion Samobójców – James Gunn wyjawił pełną obsadę filmu!

W dniu wczorajszym James Gunn zaprezentował w swoich mediach społecznościowych grafikę przedstawiającą pełną obsadę aktorską komiksowego widowiska Legion Samobójców.

Zobacz również: Joker – szykuje się znakomite otwarcie w box office

Opublikowany wpis potwierdza, że w filmie zobaczymy kilka nazwisk znanych już z filmu Davida Ayera z 2016 roku. Do swoich ról powrócą między innymi Margot Robbie, Viola Davis, Joel Kinnaman czy Jai Courtney. Wśród nowych osób w obsadzie zobaczymy Taikę Waititiego, Idrisa Elbę, Petera Capaldi, Johna Cenę oraz Nathana Filliona. Co więcej, w widowisku pojawią się także aktorzy, którzy pracowali z Jamesem Gunnem już przy Strażnikach Galaktyki, czyli jego brat – Sean oraz Michael Rooker, który wcielał się w postać Yondu.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się, że zdjęcia do produkcji wystartują już w przyszłym tygodniu. Przez trzy miesiące ekipa będzie pracowała w Atlancie, w stanie Georgia. Następnie przeniosą się do Panamy, gdzie dokończą kręcenie filmu.

Legion Samobójców w reżyserii Jamesa Gunna trafi do kin 6 sierpnia 2021 roku.

Źródło: Twitter/ Collider/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Pasjonat nowych technologii, gadżeciarz, maniak seriali i fan Marvela oraz Star Wars. Bez słuchawek nigdzie się nie ruszam. Cenię dobre RPG-i i gry akcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?