Lego: Przygoda 2 – pierwszy plakat

Lego: Przygoda powróci z drugą częścią w przyszłym roku, a już dziś opublikowano pierwszy plakat. To nie wszystko, bo jutro ma pojawić się pierwszy zwiastun-teaser tejże produkcji.

Oto jak Lego: Przygoda 2 prezentuje się na pierwszym plakacie:

Plakat filmu Lego: Przygoda 2

Fot. materiały prasowe

Pierwsza część klockowej animacji w reżyserii Phila Lorda i Christophera Millera miała premierę w 2014 r. i zebrała świetne recenzje u krytyków oraz cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów. Film opowiadał o przygodach Emmeta, przeciętnej figurki lego, której przepowiedziano, że uratuje świat przed zagładą. Wraz z nowo poznaną drużyną rusza na niebezpieczną wyprawę.

Obsada dubbingujących również była doborowa: Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks, Will Arnett, Liam Neeson, Morgan Freeman, Jonah Hill, Channing Tatum, Alison Brie, Nick Offerman czy sam Anthony Daniels, wcielający się w swoją legendarną postać C3PO.

Szczegóły fabuły Lego: Przygoda 2 nie są znane, ale może coś więcej będziemy wiedzieć po jutrzejszym zwiastunie. Premiera w lutym 2019 r.

Żródło: screenrant.com/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Fan kina i seriali. Krążą plotki, że wszystko co jest w odcinkach to obejrzy. Dementuje i po kryjomu ogląda, Zazwyczaj się przyznaje i o tym opowiada. Lubi gadać, nawet nagrywa i wrzuca w formie podcastu na YouTube. Przede wszystkim szuka kreatywności w świecie filmu i telewizji, czegoś nowego, co przyśpieszy bicie jego filmowego serca. W wolnych chwilach ogląda seriale, chodzi do kina i gra na PS4.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?