Liga Sprawiedliwości: nowe zdjęcia Batmana, Aquamana, Flasha i Vulko!

Fabian Wagner, operator filmowy Zacka Snydera, udostępnił kilka wczesnych zdjęć z testów kostiumów z filmu, przedstawiających takie postacie, jak Batman, Aquaman, Flash i Atlantyda Willema Dafeo, Vulko!

Justice League Zacka Snydera jest w drodze na HBO Max, a nowy zwiastun filmu zostanie opublikowany jutro w sieci. Chociaż będzie on w dużej mierze podobny do tego udostępnionego podczas DC FanDome, możemy się spodziewać kilku smaczków!

Operator pracował z reżyserem przy filmie, zanim Joss Whedon przejął władzę od Snydera i był tam od samego początku, dlatego teraz dzieli się kilkoma zdjęciami z wczesnych testów kostiumów. W nich widzimy Batmana (to nie Ben Affleck), Flasha (Ezra Miller), Aquamana (Jason Momoa) i Vulko (Willem Dafoe). Ten ostatni został wycięty z filmu dostarczonego przez Jossa Whedona.

Nowe stroje bohaterów DC

Zdjęcia z instagrama

Zobacz również: Kierownik Marvela o możliwości powrotu Tony’ego Starka!

Liga Sprawiedliwości powraca! Snyder Cut, czyli oryginalny montaż Zacka Snydera oficjalnie ujrzy światło dzienne. Słynny reżyser potwierdził, że premiera odbędzie się w 2021 roku w USA w platformie HBO Max.


Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: DC / zdjęcia: instagram

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?