Luther – jest szansa na kinową wersję serialu

Możliwe, że Luther jeszcze powróci po piątym sezonie. Idris Elba widzi szansę na przeniesienie serialu na srebrny ekran.

Luther dotrwał do pięciu sezonów, a ostatni z nich był wielkim hitem pod względem oglądalności. Mimo to nie dostaliśmy żadnego potwierdzenia kontynuacji. Nawet pomimo faktu, że ostatnie odcinki serialu pozostawiły widzów z wieloma nowymi pytaniami i otwartymi wątkami. Nowa wypowiedź Idrisa Elby może sugerować, że zamiast kolejnego sezonu, zobaczymy po prostu pełnometrażowy film.

Na razie nie ma żadnego formalnego planu na Luthera. Jasno dałem jednak do zrozumienia, że chciałbym zobaczyć powrót serialu jako film. Mogę wam powiedzieć, że jesteśmy bardzo blisko stworzenia takiego filmu o Lutherze.

Fot. BBC Drama Productions

Zobacz również: Jude Law zagra Kapitana Haka w nowej wersji Piotrusia Pana

Luther to serial kryminalny o genialnym detektywie granym przez Idrisa Elbę. W każdym odcinku musi mierzyć się z kolejnymi morderstwami, a także własnymi problemami. Serial cieszy się ogromną popularnością, szczególnie w Wielkiej Brytanii. Pierwszy odcinek ostatniego sezonu zdołał przebić pod względem ilości widzów nawet Doktora Who.

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?