Marvel Studios: Kalendarz premier 4 fazy MCU na 2021 rok!

Rok 2020 to pierwszy od 2009 czas, gdzie Marvel nie wypuścił żadnej swojej nowej produkcji! Przy tak wielu dużych opóźnieniach najlepiej byłoby uwierzyć, że rok 2021 zapowiada się na epicki i pracowity. W przypadku Marvel Studios na trasie jest co najmniej osiem projektów na dużym i małym ekranie.

Teraz przyjrzymy się bliżej tym wydaniom, zagłębiając się w to, jak obecnie wygląda plansza fazy 4, jak może się to zmienić w nadchodzących miesiącach i kiedy zobaczymy te filmy i seriale.

WandaVision – 15 stycznia

Wanda Vision grafika promująca serial

Fani mieli nadzieję, że WandaVision zostanie wydany w tym roku, ale aby uniknąć zderzenia serii Marvel Studios z kilkoma ostatnimi odcinkami The Mandalorian i Pixar’s Soul , niedawno potwierdzono, że zobaczymy ją 15 stycznia, 2021 zamiast tego.

Uważa się, że prace nad sześcioczęściowym serialem z Paulem Bettanym i Elizabeth Olsen w rolach głównych dobiegły końca, chociaż istnieje szansa, że ​​ostatnie poprawki zostaną dopracowane w postprodukcji.

Falcon i Zimowy Żołnierz – data do ustalenia

Grafika promująca serial

Pierwotnie miał zadebiutować w Disney + w sierpniu, plany te uległy zmianie, ponieważ Marvel Studios nie było w stanie dokończyć kręcenia serialu. Teraz The Falcon and The Winter Soldier został przydzielony na debiut w 2021 roku, ale wciąż nie ma informacji, kiedy dokładnie trafi do usługi przesyłania strumieniowego.

Ostatecznie może to zależeć od tego, czy musi nastąpić przed, czy po filmie Czarna Wdowa.

Czarna Wdowa – 7 maja

Kadr z traileru Czarnej Wdowy

Po przejściu z maja na listopad, a następnie na maj przyszłego roku, Black Widow zostanie opóźniona o cały rok, zanim pojawi się w kinach … chyba że, oczywiście, wyląduje wcześniej w Disney +.

Jest to całkowicie możliwe i dopiero podczas grudniowej telekonferencji w przyszłym miesiącu możemy w końcu uzyskać odpowiedź w tej sprawie. Na razie jednak Black Widow ma zadebiutować na dużym ekranie i pozostaje pierwszym filmem Fazy 4 od Marvel Studios, cokolwiek wydarzy się później.

Loki – do ustalenia

Kadr z filmu Thor

Loki od początku miał pojawić się w 2021 roku. Produkcja została wznowiona w Atlancie i uważa się, że pozostały tylko tygodnie zdjęć, a nie miesiące (co daje Marvel Studios dużo czasu na ukończenie).

Seria God of Mischief prawie na pewno będzie związana z Doctor Strange w Multiverse of Madness , nawet jeśli będzie to tylko przypadek zapoznania fanów z tym, jak działa „Multiversum” Marvela.

Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni – 9 lipca

Grafika z komiksów MCU

Oryginalnie wydany już w lutym przyszłego roku, Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings został niedawno przesunięty na lipiec przyszłego roku (po tym, jak pierwotnie został opóźniony na majowy slot Black Widow ).

To dobre miejsce na film Marvel Studios, a uczynienie z tego letniego hitu powinno zapewnić, że zwykli fani będą traktować priorytetowy debiut Shang-Chi na dużym ekranie. Master of the Martial Arts ma zamiar wnieść wiele z kinowego uniwersum Marvela, zwłaszcza gdy przybywa z nim Mandaryn; ten czarny charakter może zmienić zasady gry w tym wspólnym świecie.

Co jeśli? – data do ustalenia

Ameryka jako zombie w trailerze What If?

Biorąc pod uwagę fakt, popracuj nad What if? ciąg dalszy nawet wtedy, gdy Hollywood było zablokowane, to zaskakujące, że Marvel Studios nie udostępniło w tym roku co najmniej kilku odcinków, kiedy Disney + potrzebował treści!

Niezależnie od tego, prawdopodobnie nadal otrzymujemy serial animowany z Jeffreyem Wrightem jako The Watcher następnego lata, prawdopodobnie po tym, jak Loki pomoże wyjaśnić, czym jest Marvel Multiverse. Gdy to się stanie, Marvel Studios będzie mogło zbadać wszystkie te alternatywne ramy czasowe i rzeczywistości.

Co jeśli? to niesamowicie ekscytujący projekt i wygląda na to, że zawiera również ostatni występ Chadwicka Bosemana jako T’Challa, opowiadając o tym, co się stało, gdyby został zabrany przez Yondu.

Eternals – 5 listopada

Ekipa Eternals

Eternals to kolejny film, w którym wystąpiły wielokrotne opóźnienia, a po pierwotnym wydaniu na początku tego miesiąca, spadł z powrotem do lutego, a następnie został przełożony o cały rok.

Niektóre grafiki promocyjne i figurki akcji już wyciekły ze względu na zmieniające się daty premiery filmu, ale Marvel Studios nie udostępniło jeszcze ani jednego oficjalnego zdjęcia z debiutu Chloe Zhao Marvel Cinematic Universe. Niestety nie możemy liczyć na tę zmianę do przyszłego roku.

Spider-Man 3 – 17 grudnia

Zdjęcia z instagrama Toma Hollanda

Spider-Man 3 miał zostać wydany latem, ale teraz stał się filmem bożonarodzeniowym (po raz pierwszy w historii wielkiego ekranu Wall-crawlera). Zdjęcia rozpoczęły się w Atlancie, ale istnieje mnóstwo sprzecznych teorii na temat tego, czego możemy się spodziewać, zwłaszcza w przypadku Doktora Strange Benedicta Cumberbatcha, który ma pojawić się u boku Jamiego Foxxa jako Electro.

Aktor po raz pierwszy zagrał tego złoczyńcę w The Amazing Spider-Man 2 z 2014 roku , więc teraz nie możemy przestać się zastanawiać, czy to oznacza, że ​​web-slinger Toma Hollanda zmierza na przygodę w Multiverse.

Zobacz również: Avengers 5: Marvel Comics Artist wyobraża sobienowy zespół w filmach MCU!


Źródło: comicbookmovie / twitter / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Comic Con

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Paragelia pisze:

Sokół i zimowy żołnierz ? serio ? głupszego tłumaczenia nie widziałem

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?