Advertisement
Advertisement

Mera i Orm na zdjęcia promujących Aquamana!

Do premiery Aquamana z Jasonem Momoą pozostało zaledwie kilka miesięcy, a tymczasem, co jakiś czas otrzymujemy zdjęcia promujące ową produkcję.

Podczas trwającego właśnie San Diego Comic-Conu otrzymaliśmy okazję do ujrzenia kilka co ciekawszych materiałów z Aquamana. Widać na nich chociażby Merę (Amber Heard) i Orma (Patrick Wilson), czyli postacie niezwykle istotne dla fabuły wspomnianego obrazu. Z jednej strony, bohater grany przez Wilsona, bardzo przypomina jego komiksowy pierwowzór, ale można odnieść wrażenie, że noszony przez niego hełm przypomina część kostiumu na Halloween. Mera tymczasem, wygląda identycznie, jak w Lidze sprawiedliwości, ale jest to z pewością kwestia jej obecności na dużym ekranie w innej produkcji.

NEWS: Mera & Ocean Master (promotional images) from r/DC_Cinematic

Zobacz również: Aquaman – Król Atlantydy i armia rekinów na pierwszym plakacie! Nowe informacje!

Dotychczas do mediów nie przeniknęło zbyt wiele szczegółów na temat fabuły filmu. Wiadomo jedynie, że ekranizacja dość znacząco skupi się na przeszłości głównej postaci. Podczas seansu widz zagłębi się aż do chwili, gdy Król Atlantydy odkryje swoje moce oraz niechęć do zaakceptowania statusu władcy.

Film Aquaman reżyseruje James Wan, za scenariusz odpowiada Will Beall. Występują: Jason Momoa jako Arthur Curry, Amber Heard jako Mera, Yahya Abdul-Mateen II jako Czarna Manta, Patrick Wilson jako Orm Marius / Ocean Master, Dolph Lundgren jako Nereus, Temuera Morrison jako Thomas Curry, Nicole Kidman jako Queen Atlanna, Randall Park jako Dr. Stephen Shin i Willem Dafoe jako Nuidis Vulko.

Kinowa premiera Aquamana jest obecnie planowana na 21 grudnia 2018 r.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Warner Bros.

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?