Advertisement
Advertisement

Michael Fassbender w nowym filmie Taiki Waititiego

Michael Fassbender jest coraz bliżej podpisania umowy na udział w nowym filmie Taiki Waititiego. Aktor ma zagrać w Next Goal Wins.

Waititi będzie zarówno reżyserem, jak i scenarzystą nadchodzącej produkcji. Będzie ona adaptacją brytyjskiego filmu dokumentalnego Next Goal Wins. Opowiada on o przygotowaniach reprezentacji Samoa Amerykańskiego do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w 2014 roku. Drużyna znana była z opinii jednej z najsłabszych reprezentacji na świecie. W swojej karierze wygrała jedynie jeden mecz. Ponadto należy do nich rekord pod względem najbardziej imponującej porażki – w meczu z Australią przegrali 0:31.

Fot. kadr z filmu Next Goal Wins

Zobacz również: James Gunn poinformował, ile jeszcze części Strażników Galaktyki stworzy

Na razie nie wiadomo kogo ma zagrać Michael Fassbender. Najbardziej prawdopodobne jest jednak, że wcieli się w postać trenera Thomasa Rongena.

Pomysł ekranizacji tej historii w formie fabularnej podsunął Waititiemu Andy Serkis, który będzie producentem filmu. Za ten aspekt tworzenia filmu odpowiadać będzie również m. in. Garrett Basch, którego z kolei zachęcił do tego sam nowozelandzki twórca. Na razie nie ujawniono więcej szczegółów dotyczących projektu. Nieznana pozostaje również dokładna data premiery.

Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Jonathan Short/Invision

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?