Mickey Rourke ponownie szarżuje na filmy Marvela

Odkąd występ w Iron Man 2 zatrzymał drugą młodość Mickeya Rourke’a po sukcesie w Zapaśniku, przebrzmiały gwiazdor nie szczędzi krytyki pod adresem Marvela.

Tym razem produkcjom MCU oberwało się przy okazji skomentowania serialu Prawo i porządek: sekcja specjalna. Komplementując jedną z występujących w nim aktorek, Rourke nie omieszkał uderzyć w swój ulubiony cel.

Mariska Hargitray to bardzo skoncentrowana aktorka, jest znakomita w każdym epizodzie. Jej oddanie i bardzo skrupulatne podejście do pracy wyniosło ją na wyższy poziom.

Na tym nie skończył, wychwalając jeszcze wkład takich aktorów jak Christophera Meloni czy Ice T.

Szacunek dla was wszystkich. To, co robicie, to prawdziwe aktorstwo, w przeciwieństwie do tandety w gównach Marvela – skwitował w swoim stylu.

kadr z filmu Iron Man 2

Zobacz również: Na noże 2 – Edward Norton dołącza do obsady!

Mickey Rourke do dziś nie może wybaczyć Jonowi Favreau i spółce tego, że w jego mniemaniu spłaszczyli postać Ivana Vanko a.k.a. Whiplasha – głównego złoczyńcy w Iron Man 2 – nie pozwalając aktorowi nadać mu odpowiedniej głębi, tak by złoczyńca nie był wyłącznie łaknącym zemsty zakapiorem.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?