Mroczna połowa Stephena Kinga w drodze na ekran

Ekranizacje powieści mistrza horroru nadal są w modzie. Już niedługo zobaczymy na ekranach adaptację książki Mroczna połowa.

Mroczna połowa zawitała już kiedyś na ekrany – wtedy było to dzieło George’a Romero. Nową wersją filmu zajmuje się studio MGM. Fabuła opowie historię Thada Beaumonta, który jest młodym i obiecującym pisarzem. W swojej twórczości stosuje jednak dwa nazwiska. Swoje, pod którym prezentuje twórczość najbardziej ambitną i George’a Starka, którego używa do publikowania prostych, lecz niezwykle popularnych kryminałów. Pewnego razu, jego alter ego wychodzi na jaw, a sam autor postanawia porzucić Starka. Nie jest to jednak takie proste. Wkrótce w otoczeniu pisarza pojawia się wiele bestialskich zbrodnii, a wszystkie dowody wskazują na samego Beaumonta.

Fot. kadr z filmu Mroczna połowa

Zobacz również: Pierce Brosnan zagra króla w Kopciuszku od Sony

Do reżyserii Mrocznej połowy zaangażowano Alexa Ross Perry’ego. Jest znany między innymi z dobrze przyjętej Królowej Ziemii i Do ciebie, Philipie. Na razie nie wiadomo kto zagra w produkcji. Nie podano również przewidywanej daty premiery.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Mroczna połowa

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?