Operator filmowy Avengers 4 zdradził podtytuł obrazu?

Okazuje się, że operator filmowy zatrudniony do filmu Avengers 4, mógł przypadkowo zdradzić podtytuł nadchodzącej produkcji o superbohaterach.

Trent Opaloch – operator filmowy Avengers 4 – mógł całkiem przypadkowo zdradzić podtytuł kolejnej części przygód superbohaterów Marvela, która według niego brzmi End Game. Informacja, do jakiej dotarł portal Omega Underground, pojawiła się na stronie internetowej Opalocha. Wśród wymienionych przez niego produkcji takich, jak Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz czy Avengers: Wojna bez granic, widać wspomniany już obraz. Wielu fanów spekulowała na temat podtytułu czwartej odsłony Avengersów. Punktem odniesienia miał być dialog między Doktorem Strange’m, a Tony’m Starkiem w scenie, kiedy dochodzi do oddania Kamienia Czasy w ręce Thanosa. Postać grana przez Benedicta Cumberbatcha przeprasza Iron Mana mówiąc: „To był jedyny sposób” i „To koniec gry”.

Zobacz również: Avengers 4 – wyciekły grafiki przedstawiające bohaterów oraz Thanosa!

Opis: Zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy czwarta odsłona sagi Avengers naprowadzi widzów na punkt zwrotny tej epickiej podróży. Nasi ukochani bohaterowie w pełni zrozumieją, jak delikatna jest rzeczywistość i ile będą musieli poświęcić, by ją utrzymać.

Przypomnijmy, że za Avengers 4 odpowiada ta sama ekipa, co za Avengers: Wojna bez granic. Data premiery jest zapowiedziana na 3 maja 2019 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?