Opowiedz o swojej tęsknocie za kinem i zrób o tym film!

Czy pamiętasz jeszcze wygodne kinowe fotele, w których zatapiasz się, chłonąc historie z wielkiego ekranu? Już 12 lutego kina ponownie otwierają swoje sale, ale wszyscy wiemy, jak trudny czas jeszcze przed nimi. W momencie, w którym każda instytucja kultury, walczy o przetrwanie, miłośnicy kina mają szansę zabrać swój głos. Weź udział w 8. edycji konkursu Papaya Young Directors i nakręć swój film dla Multikina!

Kina stoją właśnie przed wielkim wyzwaniem – jak ponownie zachęcić widzów do wypełnienia sal kinowych. Po paru latach zmagania się z walką o odbiorcę, który zasiedział się na kanapie przed serwisami streamingowymi, kina ponownie pokazują swoją wartość jako propagator dobrego i świadomego odbioru filmów.

Razem z siecią kin Multikino, organizatorzy konkursu skierowanego dla młodych twórców filmowych – Papaya Young Directors, zdecydowali się dać szansę na wyrażenie swojej miłości dla 10-tej muzy. W tym roku każdy ma szansę zdobyć 11 000 PLN na realizację swojego filmu, a potem na zdobycie Grand Prix w wysokości 40 000 PLN.

fot. Papaya Young Directors

Zasady są proste? Już 15 lutego możesz zgłosić swój autorski pomysł na film inspirowany briefem zaprezentowanym na stronie www.papayayoungdirectors.com. Potem czekasz na ogłoszenie półfinalistów – jeśli Twój pomysł przejdzie dalej – otrzymujesz 11 000 PLN na jego realizację. W czerwcu odbędzie się finał, podczas którego finałowe produkcje rywalizują ze sobą o nagrodę główną – Grand Prix (w wysokości 40 000 PLN) oraz wiele innych wyróżnień.

Opowiedz swoimi słowami o tym, dlaczego kochasz kino i daj się poznać branży! Zachwyć jury swoją autorską wizją i zabaw się stylem w konkursie Papaya Young Directors. Start: 15 lutego 2021 r.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?