Advertisement
Advertisement

Peter Fonda zmarł w wieku 79 lat

Jak donosi serwis Hollywood Reporter, w piątkowy poranek zmarł gwiazdor filmu  Swobodny jeździec  z 1969 roku. Peter Fonda przegrał swoją walkę z rakiem płuc.

Przyczyną śmierci miała być niewydolność oddechowa spowodowana postępującym rakiem płuc. Rodzina nie przekazała więcej informacji i prosi o uszanowanie jej prywatności, jednocześnie prosząc o zapamiętanie Petera jako zawsze życzliwego i pełnego umiłowania życia.

Fot. Materiały prasowe

Fonda zasłynął dzięki filmowi  Swobodny jeździec  (ang. „Easy Rider”). Film opowiadał historię dwójki amerykańskich hipisów, którzy postanowili na swoich motocyklach przejechać całe Stany Zjednoczone.

Zobacz również:  Doom: Annihilation -nowy zwiastun ekranizacji kultowej gry!

Mimo próśb rodziny o uszanowanie ich prywatności media dotarły do siostry Petera Fondy i poprosiły o komentarz:

Spędziłam z nim wspaniały czas zarówno w ciągu całego życia, jak i tych ostatnich kilku dni. Odszedł tak jak żył – ze śmiechem na ustach

Staramy się wspierać rodzinę zmarłego w naszych myślach oraz tak samo, jak zapewne cały aktorski świat ubolewamy nad stratą tak wspaniałego artysty.

Źródło: Hollywood Reporter/ Źródło obrazka wprowadzającego: Materiały prasowe

Student II roku dziennikarstwa, w przyszłości komentator sportowy ? Interesuję się wieloma Uniwersami i właśnie dlatego, żeby utrudnić mi zadanie Marvel tak swoje Uniwersum mnoży ?

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?