Advertisement
Advertisement

Pewnego razu… w Hollywood: rekordowe otwarcie Tarantino w Polsce

Pewnego razu… w Hollywood zanotowało najlepsze otwarcie w Polsce spośród wszystkich dziewięciu filmów Quentina Tarantino! Zostały pobite takie hity jak Django czy Bękarty wojny.

Najnowsze dzieło twórcy Pulp Fiction było jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego lata. 9. obraz Tarantino cieszy się szczególną popularnością w naszym kraju, na co duży wpływ ma wątek Romana Polańskiego, granego przez Rafała Zawieruchę. Jak podaje rodzimy dystrybutor, Pewnego razu… w Hollywood przez pierwsze dni wyświetlania zobaczyło łącznie 286 798 widzów. Aby podkreślić gigantyczny sukces Tarantino na polskim rynku, warto przypomnieć wyniki otwarcia jego poprzednich filmów… Nienawistna ósemka zgromadziła 113 925 widzów, Django –  86 339, Bękarty wojny101 561. Ważną informacją jest też fakt, że to najlepszy wynik otwarcia w polskich kinach spośród wszystkich filmów z Bradem Pittem i Leonardo DiCaprio.

Kadr z filmu Pewnego razu… w Hollywood / fot. materiały prasowe

Zobacz również: Pewnego razu… w Hollywood – gorąca recenzja filmu Quentina Tarantino z Cannes!

Film zadebiutował u nas 16 sierpnia. W obsadzie znajdują się m.in.: Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Margot Robbie i Al Pacino.

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Adept kina gangsterskiego, neonowej stylistyki lat 80. oraz wszystkiego, co zgrabnie bawi się konwencją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?