Podtytuł filmu John Wick 3 ujawniony!

Wcielający się w tytułowego bohatera jednej z lepszych serii kina akcji, Keanu Reeves ujawnił ostatnio tytuł trzeciej części trylogii Johna Wicka. I jak wielu z Was się mogło spodziewać, nie brzmi on Chapter III.

Podtytuł trzeciego Johna Wicka będzie brzmiał bowiem Parabellum, co ma związek z pewnym łacińskim przysłowiem Si vis pacem, para bellum. W naszym ojczystym języku oznacza to: Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny. Nam zatem nie pozostaje nic innego jak przygotować się na pełne trupów widowiskowe zakończenie trylogii zemsty, które nastąpi już za niecały rok, bo 17 maja 2019 roku.

Fot. mat. prasowe

John Wick (Keanu Reeves) jest ścigany z dwóch powodów… za jego głowę została wyznaczona nagroda – otwarty kontrakt o wartości 14 milionów dolarów – oraz złamał on główną zasadę: odebranie życia na terenie Hotelu Continental. Ofiarą był członek stworzyszenia High Table, które w konsekwencji wyznaczyło wspomnianą nagrodę. John powinien już zostać zgładzony, lecz Winston, manager Hotelu Continental, odwlekł o godzinę „ekskomunikowanie” go – oznaczające cofnięcie członkostwa, możliwości korzystania ze specjalnych usług i odcięcie od innych członków. John korzysta z sektora usług, aby przeżyć i wywalczyć sobie drogę przez Nowy Jork.

W filmie John Wick 3 oprócz Keanu Reevesa wystąpią również: Halle Berry, Angelica Huston, Asia Kate Dillon, Mark Dacascos, Jason Mantzoukas, Yayan Ruhian, Cecep Arif Rahman, Tiger Hu Chen, Ian McShane, Common, Laurence Fishburne, Lance Reddick, Ruby Rose, Hiroyuki Sanada.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Katon pisze:

Do sentencji ale i do pistoletu o tej nazwie zapewne nawiązuje 🙂

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?