Universal anuluje premierę thrillera Polowanie

Byliśmy już o krok od premiery thrillera Polowanie od wytwórni Blumhouse. Film, który we wrześniu miał trafić do kin nie pojawi się w nich. Wszystko przez ostatnie strzelaniny w USA.

Polowanie to thriller, w którym obserwujemy grupę przypadkowych ludzi zebranych na rozległej posiadłości imitującej Arkansas. Bohaterowie szybko dowiadują się, że w rzeczywistości są na rozległej posiadłości w Chorwacji. Zamkniętej przestrzeni, na której bogate elity polują na ludzi w ramach rozrywki. Coś co prezentowało się jako prosty, ale przyjemny thriller w stylu chociażby Paintballa, trafiło na zły moment. Wobec ostatnich tragicznych wydarzeń w USA zdecydowano o zawieszeniu promocji oraz anulowaniu premiery. Film rozrywkowy zmienił się w ustach przedstawicieli Universal w satyryczny thriller poruszający społeczne problemy, na który nie ma teraz miejsca.

Fot. Blumhouse Productions

Zobacz również: Powstanie nowa część Paranormal Activity. Paramount i Blumhouse wskrzeszają serię

Nie podano informacji czy premiera Polowania odbędzie się w późniejszym terminie. Aktualnie istnieje możliwość, że film zostanie skazany na zapomnienie. W produkcji występują między innymi Ike Barinholtz (Bright), Betty Gilpin (Glow) i Emma Roberts (American Horror Story). Za reżyserię odpowiada Craig Zobel.

Źródło: variety.com /Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ekram pisze:

No tak, bo tylko w Ameryce są kina i nigdzie indziej nie pokazuje się filmów 🙂

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?