Połuchajcie jak śpiewa Natalie Portman w teledysku promującym film Vox Lux

W sieci zadebiutował teledysk do dramatu muzycznego pt. Vox Lux. Utwór nosi tytuł Wrapped Up, a wykonuje ją oczywiście zdobywczyni Oscara, Natalie Portman. Słowa do pioseneki napisała Sia.

Zobacz również: Avengers 4 – pierwszy zwiastun już jest! Poznajcie tytuł filmu!

Vox Lux przedstawia powstanie Celeste z popiołów ogromnej, narodowej tragedii do supergwiazdy popu. Film dzieje się na przełomie 15 lat i podąża śladami ważnych momentów kulturowych przepuszczonych przez oko piosenkarki. Począwszy od 1999 roku, a skończywszy na czasach współczesnych. Nominowana do nagrody Grammy artystka Sia sporządziła wszystkie oryginalne utwory na potrzeby produkcji.

Obraz rozpocznie się w 1999 roku, kiedy to nastoletnie siostry – Celeste (Raffey Cassidy) i Eleanor (Stacy Martin) przeżywają niezwykle brutalną tragedię. Rodzeństwo tworzy, a następnie wykonuje piosenkę traktującą o ich odczuciach i doświadczeniach, dzięki czemu coś pięknego wyłania się z przykrej katastrofy. Ponadto utwór staje się przepustką Celeste do sławy. W 2017 roku, 31-letnia bohaterka (Natalie Portman) jest matką nastolatki, jak również stara się prowadzić karierę pełną skandali, kiedy kolejny akt niewyobrażalnej przemocy znów przyciąga jej uwagę.

W obsadzie widowiska znajdująsię m.in.: Natalie Portman, Jude Law, Raffey Cassidy, Stacy Martin i Jennifer Ehle. Reżyserem oraz scenarzystą projektu jest Brady Corbet. Film zatytułowany Vox Lux pojawi się w wybranych amerykańskich kinach już 7 grudnia 2018 roku.

Źródło: comngsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Neon

Redaktor

Miłośniczka kina nowej przygody, komedii i filmów gangsterskich. Zakochana w miłosnej trylogii Linklatera, La La Land, Ostatnim Mohikaninie, Szklanej pułapce i Drive. Najlepsze seriale? Przyjaciele, Młody Papież, The Wire, Buffy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?