Advertisement
Advertisement

Producent Bohemian Rhapsody chce stworzyć film o Michaelu Jacksonie

Bohemian Rhapsody, Rocketman, a niedługo również film o Jacksonie. Fani muzycznych biografii nie mają ostatnio na co narzekać.

Graham King, który wcześniej wyprodukował filmową biografię zespołu Queen teraz zamierza zająć się Michaelem Jacksonem. Bohemian Rhapsody przyniosło zyski w wysokości 900 milionów dolarów. Nic więc dziwnego, że zamierza spróbować powtórzyć sukces przy użyciu innego rozpoznawalnego gwiazdora. Do napisania scenariusza, King zaangażował Johna Logana. Współpracował on z nim już przy okazji filmów Hugo i jego wynalazek oraz Aviatora.

Fot. kadr z filmu Bohemian Rhapsody

Zobacz również: Joker 2 jednak nie powstanie? Todd Phillips zaprzecza

Nie możemy jednak liczyć na produkcję, która pokaże wszystkie oblicza króla popu. W scenariuszu nie znajdą się mroczniejsze wątki z życia Jacksona takie jak oskarżenia o pedofilię. Nie zobaczymy żadnego z problemów jakie przedstawił głośny dokument Leaving Neverland. Prawdopodobnie jest to wynik sukcesu poprzedniego dzieła Kinga. Tamten film również był ugrzecznioną wersją historii Queen. Skoro łagodne i przyjemne dla widza podejście już raz się sprawdziło, nie opłaca się go zmieniać.

Źródło: variety.com / Ilustracja wprowadzenia: Peter Still

Uzależniony od powtarzania Władcy Pierścieni i Johna Wicka, pochłonięty przez Marvela, w wiecznym oczekiwaniu na nowy film Finchera, a do tego opętany przez F1.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?