Produkcja nowego filmu Aarona Sorkina wstrzymana!

W lutym Aaron Sorkin miał rozpocząć prace na planie swojego nowego filmu The Trial of the Chicago 7. Niestety produkcja została zawieszona, a powodem mają być zbyt duże koszty przedsięwzięcia.

Za tworzenie filmu odpowiada studio Amblin Entertainment Stevena Spielberga, który kiedyś sam był zainteresowany tą historią. Oficjalna informacja nie mówi, że film trafił do kosza. Sorkin i studio obecnie szukają najlepszego rozwiązania, by wyjść z patowej sytuacji.

Wstrzymanie filmu Sorkina

Fot. Mat.prasowe

Zobacz również: Złote Globy 2019- oto nominacje!

The Trial of Chicago 7 ma opowiedzieć o kulisach procesu, jaki wytoczono organizatorom ogromnego protestu w Chicago w 1968 roku w czasie konwencji Partii Demokratycznej. Setki tysięcy osób protestowało przeciwko  wojnie w Wietnamie. Początkowo spokojna atmosfera manifestacji szybko zamieniła się w zamieszki na ogromną skalę, kiedy siły policji postanowiła wkroczyć i spacyfikować protestujących.

W projekcie było już obsadzonych parę ról, w tym m.in. Eddie Redmayne, Sacha Baron Cohen i Jonathan Majors. Jeszcze niedawno Seth Rogen i Joseph Gordon-Levitt negocjowali swoje kontrakty.

Źródło: Variety/ Ilustracja wprowadzenia: Variety

Stały współpracownik

Fan kina komiksowego, popkultury ogólnie oraz Realu Madryt.
Nie pogardzę dobrą książką, zwłaszcza jeśli chodzi o literaturę kryminalistyczną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?