Przyjaciele ze Stuwiekowego Lasu powracają w nowym zwiastunie Krzysiu, gdzie jesteś?

Disney zaprezentował kolejny zwiastun uroczego filmu Krzysiu, gdzie jesteś?, w którym poznamy dalsze losy dorosłego już Krzysia i jego przyjaciół. Teraz poza Kubusiem, Prosiaczkiem, Tygrysem i Kłapouchym, możemy zobaczyć pozoostałych mieszkańców  Stuwiekowego Lasu: Sowę, Królika, Kangurzycę oraz Maleństwo.

Opis: Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie! Gdy mały Krzyś dorósł i znalazł się na życiowym zakręcie, jego wierni towarzysze dzieciństwa – Kubuś, Prosiaczek, Kłapouchy i Tygrysek – wyruszają ze Stuwiekowego lasu do Londynu, by przypomnieć mu magię dzieciństwa.

Film Krzysiu, gdzie jesteś? wyreżyserował nominowany do Złotego Globu Marc Forster (Marzyciel) na podstawie scenariusza Alexa Rossa Perry’ego i nominowanej do Oscara Allison Schroeder oraz opowiadania Perry’ego opartego na postaciach stworzonych przez A.A. Milne’a i E.H. Sheparda. Produkcją zajęli się Brigham Taylor i Kristin Burr, producentami wykonawczymi zostali Renée Wolfe i Jeremy Johns. W filmie udział biorą: zdobywca Złotego Globu Ewan McGregor jako dorosły Krzyś; nominowana do tej samej nagrody Hayley Atwell jako jego żona Evelyn; Bronte Carmichael jako jego córka Madeline.

Krzysiu, gdzie jesteś? w polskich kinach od 17 sierpnia.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Angelika Borucka pisze:

Całe życie byłam przekonana, że to był stumilowy las :<

Thamiel pisze:

STUMILOWY!!!!

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?