Red Skull pojawi się w kolejnych Avengersach?

Podczas serii pytań i odpowiedzi zorganizowanej na oficjalnym koncie Avengersów, bracia Russo opowiedzieli o przyszłości Johanna Schmidta/Red Skulla w Kinowym Uniwersum Marvela.

Jedną z największych niespodzianek w filmie Avengers: Wojna bez granic było pojawienie się złoczyńcy zwanego Johann Schmidt/Red Skull. Postać, w wyniku interakcji z Tesseraktem zawierającym Kamień Przestrzeni, zniknęła pod koniec Kapitana Ameryki: Pierwszego starcia. Jak się okazało, kamień przeniósł Schmidta na planetę Vormir. Tam pilnował Kamień Duszy przez ponad 73 lata. Dopiero pojawienie się Thanosa (Josh Brolin) i poświęcenie Gamory (Zoe Saldana) zmieniło ten stan rzeczy. O przyszłości tej postaci wspomnieli Anthony i Joe Russo w wypowiedzi opublikowanej na Twitterze, która może też sugerować pojawienie się Red Skulla w kolejnym filmie z serii Avengers:

 


W postać Johanna Schmidta/Red Skulla w Kapitanie Ameryce: Pierwszym starciu wcielił się Hugo Weaving, natomiast Ross Marquand (The Walking Dead) zagrał go w Avengers: Wojna bez granic.

Zobacz również: Avengers: Wojna bez granic – usunięta scena rozmowy Thanosa z Gamorą!

Avengers: Wojna bez granic w obsadzie znaleźli się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland i Josh Brolin.

Avengers: Wojna bez granic wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe Marvel Studios

Dziennikarz

Fan uniwersum Gwiezdnych wojen, miłośnik science fiction i fantasy oraz człowiek od wielu lat zafascynowany Japonią. W wolnych chwilach pisze, czyta i słucha muzyki z lat 70., 80. i 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fan Marvela pisze:

Przepraszam mała poprawka. Red Skulla przeniósł Tesserakt ale nie był on Kamieniem Duszy tylko Kamieniem Przestrzeni. Niby jak mógł go pilnować skoro toczył się o niego bój w NY a następnie przebywał w Asgardzie? Kamień Duszy 1st raz ujrzeliśmy dopiero w A:IW.

Krystian Karolak pisze:

Jak najbardziej ma Pan rację 🙂 Już poprawione.

Fan Marvela pisze:

To jeszcze tylko „gdzie pilnował ów artefakt”, bo wynika to z tego że pilnował Tesseraktu, a nie Kamienia Duszy 😀

Fan Marvela pisze:

„Tam pilnował Kamień Duszy..”* Ale ja rozumiem, dla niektórych te kamienie mogą się mylić

Fan Marvela pisze:

No i już siedzę cicho 😀

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?