Reżyser Avengers uważa, że ​​wydanie Wonder Woman 1984 w platformie streamingowej to przyszłość filmów!

Reżyser Avengers: Endgame Joe Russo podzielił się swoimi przemyśleniami na temat planowanej kinowej / HBO Max premiery Wonder Woman 1984 i wyjaśnia, dlaczego uważa, że ​​jest to odważna ale mądra decyzja studia Warner Bros.

Kiedy Avengers: Endgame zostało wydane w kinach rok temu, stało się najbardziej dochodowym filmem wszech czasów z ogólnoświatową sprzedażą na kwotę 2,8 miliarda dolarów. Mimo to wiele tytułów, które wyprodukowali Russo Brothers, ma wpływ na usługi przesyłania strumieniowego.

Rozmawiając z Colliderem, aby promować film Mosul, Joe Russo został poproszony o jego przemyślenia na temat Warner Bros oraz o decyzji studia o wydaniu Wonder Woman 1984 jednocześnie w kinach i na HBO Max.

[Patty Jenkins] stworzyła coś, w co włożyła niesamowitą ilość miłości i radości, a teraz jest gotowa podzielić się tym ze światem – wyjaśniła reżyserka. Okoliczności sprawiają, że nie jest łatwo oglądąc nowe filmy – niektórzy chcą to zobaczyć w kinie, a inne ze względów zdrowotnych mogą chcieć zobaczyć to w domu.

Słyszeliśmy wielu filmowców wypowiadających się przeciwko pomysłowi publikowania filmów na platformach cyfrowych w celu ochrony wrażeń z oglądania na dużym ekranie, ale Joe uważa, że ​​ten rodzaj wydawania jest odważnym posunięciem, które jego zdaniem jest przyszłością biznesu.

Jest miejsce zarówno na rozwiązania cyfrowe, jak i teatralne, a w rzeczywistości obie mogą wzajemnie się wzbogacać – dodał. Ale na całym świecie jest wielu ludzi, którzy mają większy dostęp do technologii cyfrowych niż do teatru, a to tylko jeden ze sposobów dotarcia do tych ludzi. Dlatego jako artysta, jeśli chcesz mieć jak najwięcej odbiorców, myślę, że wspólna sztuka teatralna i cyfrowa to niesamowity sposób na osiągnięcie tego celu. – Zakończył.

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – nowe sceny w zapowiedzi

W Polsce film pojawi się po ponownym otwarciu kin. Nowa data premiery Wonder Woman 1984 to 22 stycznia 2021 r. W obsadzie Wonder Woman 1984, oprócz Gal Gadot, znajdują się również: Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Gabriella Wilde, Natasha Rothwell i Ravi Patel. Obraz nakręciła twórczyni pierwowzoru, czyli Patty Jenkins.


Źródło: comicbookmovie /  zdjęcie wprowadzające: kadr z filmu WW1984

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?