Advertisement
Advertisement

Robert Downey Jr. nie mówi nie, jeśli chodzi o powrót w roli Iron-Mana!

Robert Downey Jr. z powrotem podpalił nadzieję fanów, dotyczące jego powrotu jako Iron-Man w MCU!

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – scena po napisach w końcu ujawniona! SPOILER

Robert wypowiedział się w wielu kwestiach, także poruszył temat swojego przyjaciela, Toma Hollanda czy Keanu, który powrócił po latach do grania w filmie Matrix.

Posłuchaj, Tom nie będzie grał Spider-Mana, kiedy będzie miał 37 lat. Przynajmniej mam taką nadzieję. A kiedy jesteś w MCU, czujesz, że całe życie zaczyna się od niego i kończy. Ale jest też życie poza nim. Mogę to potwierdzić. Byłem tam, zrobiłem to, dostałem T-shirt. To zabawne, wpadłem na Keanu [Reeves] któregoś dnia, chyba gdzieś w Malibu i powiedział mi, że właśnie ponownie kręcił Matrix; wrócił do tego świata, który kiedyś już był, zapytałem go, jak to jest: „Jakbym był w Australii”. Chodzi mi o to, że przed Tomem Hollandem był Spider-Man i będzie Spider-Man po Tomie Hollandzie. To fakty, Tommo. Przepraszam. 

Na a tutaj najważniejsza kwestia, zapytany o powrót do MCU, powiedział krótko, jednak pozostawił nutkę nadziei, że jednak kiedyś może się to okazać prawdopodobne!

Cóż … na razie zakończyłem ten rozdział. Uratowałem już świat. Ale nigdy nie mów nigdy.

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – recenzja spoilerowa wielkiego finału 3. fazy MCU

Avengers: Koniec gry to dwudziesty drugi film wchodzący w skład Marvel Cinematic Universe. Polsce zadebiutował on 25 kwietnia 2019 roku. Przy budżecie wynoszącym 356 milionów dolarów zarobił prawie 2,8 miliarda dolarów i stał się najbardziej kasowym filmem na świecie, detronizując dotychczasowego lidera, Avatara z 2009 roku.


Źródło: comicbook / Ilustracja wprowadzenia: MCU

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?