Rozróba na meczu żużlowym! Powodem Patryk Vega?!

Podczas niedzielnego meczu na wrocławskim Stadionie Olimpijskim doszło do zamieszek z udziałem nietrzeźwych kibiców. Według jednego ze świadków prowokatorem owego incydentu był Patryk Vega.

Najbardziej kasowy polski reżyser ostatnich lat wraz z ekipą filmową realizował zdjęcia do swojej najnowszej produkcji z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej, Plagi Breslau. Wszystko szło jak z płatka: władze stadionu wyraziły zgodę na kręcenie zdjęć i miały zapewnić Vedze odpowiednie warunki. Pewnej grupie około dwudziestu pseudokibiców na promilach nie spodobała się jednak owa inicjatywa i postanowiła w dosadny sposób wyrazić swój sprzeciw krzycząc „Nie wyrażamy zgody na zdjęcia” oraz przypychając ze statystami oraz filmowcami. Co ciekawe, ekipa nie doczekała się wsparcia ze strony ochroniarzy i była zdana wyłącznie na siebie. Nie wiadomo, czy sytuacja miała do końca tak wyglądać, czy jednak wymknęła się spod kontroli. W każdym razie według władz Showmaxa, wszystkie planowane sekwencje zostały nakręcone zgodnie z planem.

Ostra jazda ? PATRYK VEGA na planie filmu „PLAGI BRESLAU” podczas sceny z wyścigiem żużlowym #plagibreslau #patrykvega #showmax

A post shared by Patryk Vega (@patryk_vega_official) on

Akcja Plag Breslau rozgrywa się we współczesnym Wrocławiu, gdzie dochodzi do serii makabrycznych zabójstw. Codziennie o godzinie 18:00 nieznany, seryjny morderca dokonuje zbrodni. Policjantka Helena Ruś  (Małgorzata Kożuchowska) podejrzewa, że są one dziełem jednego człowieka. Kiedy podczas interwencji poważnie ranny zostaje Bronson (Tomasz Oświeciński), policyjny partner Heleny, bohaterka decyduje się za wszelką cenę ustalić tożsamość mordercy. Wraz z oddelegowaną do tej sprawy profilerką z CBŚP, Iwoną Bogacką (Daria Widawska), prowadzi śledztwo, którego wyjaśnienia należy szukać w XVIII-wiecznej historii miasta. Kobiety starają się wygrać wyścig z czasem i nie dopuścić do kolejnych zbrodni.

Plagi Breslau zadebiutują na platformie Showmax w grudniu.

Źródło: film.wp.pl / Ilustracja wprowadzenia: fot. instagram.com/patryk_vega_official

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?