Ryan Reynolds i Will Ferrell w musicalu Opowieści Wigilijnej!

Hollywood Reporter podał informację o tym, że Will Ferrell i Ryan Reynolds wystąpią w nowej, musicalowej wersji Opowieści Wigilijnej.

Film ponownie połączy Ferrella z zespołem z filmu Daddy’s Home. Sean Anders i John Morris napiszą i wyprodukują ten film. Narazie nie wiemy kogo zagrają aktorzy.

materiały prasowe

Zobacz również: Ania, nie Anna – poznaliśmy datę premiery 3. sezonu!

Zarówno Ferrell, jak i Reynolds pojawili się wcześniej w komedii  Dick z 1999 roku, ale nie mieli tam wspólnych scen. Reynoldsa będziemy mogli w najbliższym czasie zobaczyć w filmie Netflixa pod tytułem 6 Underground oraz w The Hitman’s Wife’s Bodyguard od Lionsgate. Natomiast Willa Ferrella w filmie, także od platformy Netflix- Eurovision i w produkcji od Fox Searchlight o tytule Downhill.

Klasyk Charlesa Dickensa został po raz pierwszy opublikowany w 1843 roku. Następnie dostał dwie filmowe adaptacje. Jedną w 1901 roku, a ostatnią z Jimem Carrey’em w reżyserii Roberta Zemeckis’a w 2009 roku.
Źródło: Hollywood Reporter/ ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?