Advertisement
Advertisement

Sacha Baron Cohen powraca z nowym filmem! Trump na celowniku?

Słynący z bardzo kontrowersyjnego humoru Sacha Baron Cohen prawdopodobnie planuje swój powrót na wielkie ekrany.

Tym razem na celowniku komika słynącego z filmów Ali G, Borat oraz Dyktator znalazł się obecny prezydent stanów Zjednoczonych, Donald Trump. Tak przynajmniej wynika z jego dzisiejszego posta na twitterze z załączonym do niego krótkim filmikiem. Na nim to widzimy materiał z prezydentem, wyrażającym swój stosunek do Baron Cohena oraz zalecającym mu edukację w byciu zabawnym. Nie znamy genezy owego filmiku, ale kilka lat temu komik miał okazję robić sobie żarty z obecnej głowy USA na łamach programu Da Ali G Show.

Jak wynika dalej z posta na twitterze, Sacha Baron Cohen w celu wyostrzenia swojego dowcipu postanowił ukończyć Uniwersytet Trumpa. Rzecz jest o tyle zabawna, że niedługo przed elekcją Donalda jego szkoła została oskarżona o polowanie na pieniądze osób niewykształconych, manipulowanie nimi oraz zachęcanie do zadłużania się poprzez kupna seminariów mających nauczyć studentów zarabiania na nieruchomościach w latach 2005-2010. Sprawa była na tyle poważna, że mogła poważnie przeszkodzić Trumpowi w objęciu najwyższego urzędu. Czy Cohenowi uda się zotać absolwentem nieistniejącego uniwersytetu? Jesteśmy ciekawi, co planuje.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?