Searching – powstanie sequel filmu!

Dreszczowiec z Johnem Cho – Searching doczeka się sequela. Film był opowieścią o szaleńczym i coraz bardziej desperackim poszukiwaniu córki przez ojca.

Studio Stage 6, należące do Sony, zdecydowało się na produkcję kontynuacji filmu. Za reżyserię odpowiadać będzie twórca oryginału, czyli Aneesh Chaganty, który wypowiedział się o nadchodzącym projekcie na Twitterze:

Historia nie będzie podążać za tymi samymi postaciami, a także fabułą, co w oryginale. Wszyscy widzimy tę drugą część jako wspaniałą okazję, by opowiedzieć o innym oryginalnym thrillerze napędzanym technologią.

Kadr z filmu Searching / fot. materiały prasowe

Kadr z filmu Searching / fot. materiały prasowe

Zobacz również: Neill Blomkamp jednak nie zostanie reżyserem RoboCopa

Oryginał został kupiony przez Sony na festiwalu Sundance za zaledwie 5 milionów dolarów. Ruch ten okazał się znakomitą inwestycją, ponieważ wpływy ze sprzedaży biletów wyniosły 75 milionów dolarów.

Opis pierwszej części: Po zaginięciu szesnastoletniej córki Davida Kima (John Cho), lokalna policja otwiera śledztwo. Ale po 37 godzinach bez jakiegokolwiek tropu, David decyduje sam sprawdzić miejsce, w którym nikt nie szukał śladów jego córki. Jej laptop. W supernowoczesnym thrillerze śledzimy internetowe ścieżki kontaktów dziewczyny żyjącej w świecie komunikatorów i sieci. Teraz David musi odnaleźć się w tym świecie, zanim jego córka zniknie na zawsze…

Źródło: Twitter/ew.com | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?