Spider-Man 3 – Jamie Foxx potwierdza powrót do roli Electro!

Mówi się, że gwiazda The Amazing Spider-Man 2, Jamie Foxx, powróci do roli Electro w Spider-Manie 3. Teraz w internecie pojawia się mnóstwo plotek na temat jego powrotu. Głos zabrał sam aktor!

Jamie Foxx zagrał nikczemnego Electro w The Amazing Spider-Man 2 z 2014 roku, aczkolwiek występ zdobywcy Oscara nie spotkał się z najgorętszymi reakcjami.

Teraz gwiazda Soul dostaje drugą szansę, i prawdopodobnie ponownie wcieli się w rolę Electro w Spider-Man 3 .

Nie wiadomo, jak będzie wyglądał jego debiut w Marvel Cinematic Universe. W usuniętym poście na Instagramie aktor potwierdził, że nie będzie miał niebieskiej skóry. Podczas niedawnego wywiadu dla Cinema Blend, Foxx starannie dobrał słowa, gdy zapytano go o ponowne granie roli Electro:

Masz całkowitą rację, nie mogę o tym mówić – powiedział aktor. Ale jeśli pojawię się w tym filmie, będę bardzo szczęśliwy. Następnie znacząco spojrzał się na kamerę, więc tak, możemy być pewni jego roli w Spider-Man 3!

Zobacz również: The Mandalorian – Jon Favreau dzieli się przepisem na kosmiczne ciasteczka z 5 odcinka!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.


Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: film The Amazing Spider-Man 2

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?