Spider-Man 3 – kolejna porcja materiałów z planu!

Zdjęcia do filmu Spider-Man 3 kontynuowane są w Atalancie, więc nic dziwnego, że Twitter przepełniony jest materiałami z planu. Na najnowszych widzimy Toma i Zendaye.

Tom Holland na poprzednich zdjęciach został zauważony w kostiumie Spider-Mana. Teraz mamy kolejny wgląd na materiały z planu filmowego. Jak widać na poniższym wideo, Peter wygląda na trochę zdenerwowanego, gdy idzie ulicą zaśnieżonego Nowego Jorku (pewnie to Queens), trzymając jakieś kartki w ręce. Może szuka MJ? Robi się coraz ciekawiej, może już niedługo potwierdzi się cały temat Spider-Verse? Czekamy!

Zobacz również: Spider-Man 3 – epicki crossover potwierdzony! Garfield i Dunst w obsadzie!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU i niezatytułowany jeszcze Spider-Man 3 swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: MCU

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?