Spider Man 3 – Kompozytor Michael Giacchino znów stworzy muzykę do filmu MCU!

Kompozytor Michael Giacchino, którego poprzednie osiągnięcia w MCU obejmowały filmy takie jak Doctor StrangeSpider-Man: Homecoming i Far From Home, potwierdził, że wróci do trzeciej współpracy Sony i Marvela czyli Spider-Mana 3.

Kompozytor Michael Gioacchino zdecydowanie ma ręce pełne pracy przed 2021. Po tym, jak weteran filmowy pojawił się w MCU wraz z filmem Doktor Strange z 2016 roku, Giacchino rozpoczął współpracę z reżyserem Jonem Wattsem przy dwóch filmach Spider-Mana – Homecoming i Far From Home.

Michael Giacchino

Niedawno Giacchino potwierdził na twitterze, że wróci do trzeciego filmu Wattsa o Spider-Manie, który obecnie nie ma tytułu. Oprócz trzeciego filmu Pajęczaka od Marvel Studios i Sony, Giacchino ma również napisać muzykę do Doktora Strange: Multiverse of Madness. Będzie także robił muzykę do The Batman Matta Reeve’a.

Zobacz również: Moon Night – Kto zagra w serialu? Prawdopodobny wygląd stroju bohatera produkcji na Disney +!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.


Źródło: comicbookmovie.com /twitter / Ilustracja wprowadzenia: film Spider Man

 

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?