Spider-Man 3 – plakaty z wizerunkiem Mysterio na ulicach Nowego Jorku!

Ludzie mają chyba dość sprzeczne zdanie na temat Petera Parkera i Mysterio! Widzimy tutaj plakat, który ewidentnie jest autorstwa fana Quentina.

Na najnowszych zdjęciach z planu możemy dostrzec plakaty z wizerunkiem Mysterio. Jak wiemy, w końcówce Far from home, Quentin wyjawił wszystkim kim tak naprawdę jest Spider-Man, i to właśnie Peter wyszedł tam za największego zbrodniarza a nie bohatera. Plakat za pewne jest autorstwa jakiegoś zwolennika Mysterio. Robi się ciekawie!

Zobacz również: Spider-Man 3 – epicki crossover potwierdzony! Garfield i Dunst w obsadzie!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU i niezatytułowany jeszcze Spider-Man 3 swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: comicbook / Ilustracja wprowadzenia: MCU

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?