Spider-Man 3 – Tobey Maguire potwierdził swój udział w filmie?

W aplikacji TikTok natknąłem się na ciekawe wideo, jakim jest fragment wywiadu z Tobey’em Maguierem. Przypadkowo czy nie, jego odpowiedź daje nam do zrozumienia, że aktor wystąpi w filmie.

Na nagraniu Tobey na pytanie czy pojawi się w filmie odpowiada z bardzo ironicznym uśmiechem: Nie wiem o czym mówisz. Myślę, że ten uśmiech mówi nam więcej niż tysiąc słów i aktor pojawi się w filmie, gdzie jak wiemy, przewodnim tematem ma być SpiderVerse! Na oficjalne potwierdzenie musimy pewnie jeszcze trochę poczekać. Nagranie wygląda prawdziwie, jednakże odbierajcie to z dystansem!

Zobacz również: Spider-Man 3 – kolejna porcja materiałów z planu!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU i niezatytułowany jeszcze Spider-Man 3 swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: TikTok / Ilustracja wprowadzenia: MCU

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?