Spider Man 3 – Tom Holland i Zendaya na planie filmowym!

Zdjęcia do Spider Mana 3 rozpoczęły się niedawno w Atlancie w stanie Georgia, a pierwsze (nieoficjalne) wideo z planu pozwala przyjrzeć się Tomowi Hollandowi i Zendayi przygotowujących się do wykonania sztuczki w powietrzu!

Gwiazda Spider-Mana, Tom Holland, od czasu do czasu udostępnia na swoim koncie Insta zdjęcie zza kulis z planu aktualnie kręconej trójki, ale teraz mamy pierwsze (nieoficjalne) spojrzenie na brytyjskiego aktora w akcji z Zendayą.

Jest to wideo nagrane z dużej odległości, ale według użytkownika Twittera, to rzeczywiście filmowy Peter i MJ stojący na podwyższonej platformie, przygotowując się do wykonania ekscytującej sceny.

Nie jest to szczególnie odkrywcze (założenie, że ten duet będzie kręcił razem w pewnym momencie filmu, nie było zbyt trudne), ale jest duża szansa, że ​​zobaczymy bardziej ekscytujące filmy/zdjęcia z planu w najbliższym czasie!

Zobacz również: Spider-Man: Miles Morales – tak wygląda eksploracja miasta w kostiumie z animacji Spider-Verse

Na stołku reżyserskim najpewniej zasiądzie Jon Watts, autor dwóch poprzednich części przygód Parkera. W obsadzie poza Hollandem znaleźć się ma również Benedict Cumberbatch jako Doctor Strange, Jamie Foxx jako Electro i Marisa Tomei.

Należący do IV fazy MCU i niezatytułowany jeszcze Spider-Man 3 swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku. No cóż, pozostaje czekać, ponieważ Spider Man 3 zapowiada się fenomenalnie!


Źródło: twitter / Ilustracja wprowadzenia: Zdjęcie z filmu Spider-Man: Daleko od domu

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?