Spider-Man 3 – Tom Holland śmieje się z „nowych włosów” Petera Parkera na instagramie!

Marvel’s Spider-Man 3 jest obecnie w produkcji i już widzieliśmy zabawną zawartość zza kulis. Między innymi jak Tom Holland i Zendaya wykonują akrobacje czy rzucają okiem na Hollanda w kostiumie Spideya. Tom najwyraźniej dobrze się bawi za kulisami.

Tom Holland dodał relację na swoje Instagram Stories pokazując fanom nową, śmieszną fryzurę z planu Spideya.

Część rzeczy Rachael jest zapakowana w połowie moich włosów, więc Peter Parker będzie dzisiaj tak wyglądał, zaśmiał się Holland.

Zakładamy, że Holland mówi o Rachael Speke , która zrobiła aktorowi fryzurę i makijaż w wielu filmach, w tym Spider-Man: From Home i nadchodzącej Cherry . Możesz obejrzeć historię na Instagramie tutaj lub przyjrzeć się głupawym włosom Hollanda na poniższym zrzucie ekranu:

Mówi się że pierwsze oficjalne spojrzenie na Spider-Mana 3 może nastąpić przed końcem roku! Przy wszystkich plotkach o Threequelu, fani Marvela są mocno podekscytowani i z niecierpliwością czekają na jakieś większe szczegóły na temat filmu.

Zobacz również: The Mandalorian – Jon Favreau dzieli się przepisem na kosmiczne ciasteczka z 5 odcinka!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.


Źródło: comicbookmovie.com /twitter / Ilustracja wprowadzenia: film Spider Man

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Więcej informacji o
, , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?