Spider-Man 3 – Tom Holland w ciekawych słowach wypowiada się na temat najnowszej produkcji MCU!

Tom Holland w ostatnio udzielonym wywiadzie postarał się nie zdradzić nic na temat fabuły, jednak powiedział, że według niego to najlepszy film o superbohaterach jaki kiedykolwiek powstał!

Spider-Verse wciąż nie zostało oficjalnie potwierdzone, pomimo ciągłych plotek na ten temat. Tom odniósł się do 3 części przygód Petera Parkera w dość ciekawych słowach, sugerując, że produkcja ta jest inna niż wszystkie inne w MCU.

To najbardziej ambitny i samodzielny film o superbohaterach, jaki kiedykolwiek powstał. Siadasz, czytasz scenariusz i widzisz, co próbują zrobić i im się to udaje. To naprawdę imponujące. Nigdy nie widziałem takiego samodzielnego filmu o superbohaterach. I ja po prostu, wiesz, znowu, ten szczęśliwy mały dzieciak, który jest w nim Spider-Manem. Mamy dużo więcej zdjęć, zaczynaliśmy przed świętami Bożego Narodzenia i kręciliśmy przez siedem tygodni. Zatrzymaliśmy się na przerwę świąteczną, a potem zaczynamy od nowa. Jestem tak samo podekscytowany, jak wszyscy inni, widząc to, nie mówiąc już o byciu częścią tego.

Ciągle czekamy na oficjalne potwierdzenie, że Tobey Maguire i Andrew Garfield do bycia Spider-Manem.

Zobacz również: Spider-Man 3 – kolejna porcja materiałów z planu!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU i niezatytułowany jeszcze Spider-Man 3 swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: comicbookmovie / Ilustracja wprowadzenia: Marvel

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?