Spider-Man 3 – Zendaya w dość intrygujący sposób wypowiada się na temat filmu!

Spider-Man będzie musiał zmagać się z kosmitami w najnowszej produkcji MCU? Zendaya pozornie i niezamierzenie wypowiedziała się w tym temacie, dając do zrozumienia, co nas czeka!

Podczas rozmowy z Carey Mulligan, Zendaya przekazała dość intrygującą informację odnośnie filmu. Mogła po prostu odnosić się tylko do pracy z CGI, fakt, że wspomniała konkretnie o kosmitach, nie pozostał niezauważony przez fanów i daje nam dużą wskazówkę. SpiderVerse ma bym tematem przewodnim, więc zielony kosmici to raczej nic dziwnego, prawda? Poniżej wypowiedź filmowej MJ.

Te rzeczy mijają tak szybko. Nadal mamy wiele do zrobienia. To tak, jakby uciekać przed kosmitami i rzeczami, których nie widać. Częściowo jest to zabawne. Wiele z tego, co robimy, to ucieczka od świata. 

Robi się coraz ciekawej, jednak najgorsze jest to, że oficjalnych informacji nadal brak!

Zobacz również: Spider-Man 3 – kolejna porcja materiałów z planu!

Zdjęcia do kontynuacji Daleko od domu rozpoczęły się pod koniec października. Doktor Strange Benedicta Cumberbatcha ma odegrać kluczową rolę w filmie, wraz z Electro Jamiego Foxxa – rolę tę Foxx odgrywał wcześniej w filmie spoza MCU czyli The Amazing Spider-Man 2.

Po ujawnieniu tajnej tożsamości Spider-Mana w ostatnich chwilach Daleko od domu, fani oczekują, że Peter Parker Toma Hollanda zwróci się do Strange’a o pomoc w ucieczce w bezpieczne miejsce w multiwersum lub przywróceniu jego tajnej tożsamości poprzez magię – podobnie jak w 2007 w komiksie One More Day.

Należący do IV fazy MCU i niezatytułowany jeszcze Spider-Man 3 swoją premierę ma mieć 17 grudnia 2021 roku.


Źródło: comicbook / Ilustracja wprowadzenia: MCU

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?