Strażnicy Galaktyki vol.3 będą prawdopodobnie ostatnim filmem Dave’a Bautista w MCU! Tajemniczy spinoff?

Dave Bautista uważa, że Strażnicy Galaktyki Vol. 3 zakończą historię Draxa i ujawnia, że ​​James Gunn miał w planach zrobić spinoff poświęcony Draxowi i Mantis!

W wywiadzie dla Digital Spy mówił , że nie jest pewien jak dalej potoczy się histora Draxa w MCU.

Nie wiem, jaki jest scenariusz trzeciego filmu, jeśli mam być z wami szczery. Wiele lat temu istniał scenariusz, który oczywiście będzie musiał się zmienić, ponieważ zmienił się cały kierunek wszechświata Marvela. Przez chwilę trwały rozmowy na temat filmu Drax i Mantis. To naprawdę był pomysł Jamesa Gunna. Naprawdę chciał zrobić film Drax i Mantis. Przedstawił mi go. Myślałem, że to świetny pomysł, ale nie słyszałem żadnych dalszych informacji od studio. Nie wydaje mi się, żeby byli zbyt zainteresowani lub nie pasuje to do sposobu, w jaki mają zaplanowane niektóre rzeczy. Ale poza tym nie. To znaczy, jeśli chodzi o moje zobowiązania, mam Strażników 3, i to prawdopodobnie będzie koniec Draxa.

Zobacz również: Ironheart nowym Iron Manem? Marvel ma w planach nowy serial!

Bautista

kadr z filmu Strażnicy Galaktyki

Strażnicy Galaktyki vol. 3 zadebiutują w kinach 5 maja 2023 roku. Wcześniej, bo w Boże Narodzenie 2022 roku, pojawi się specjalna świąteczna produkcja poświęcona bohaterom filmu.


Źródło: Digital Spy / zdjęcie wprowadzenia: Marvel Comics

Dziennikarz

Fan Marvela, gier i wszelkiego rodzaju seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?